5 TEMEL UNSURLARı IçIN OKEY

5 Temel Unsurları için okey

5 Temel Unsurları için okey

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına gereğince değişlemmekle baş başa her skorda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mavi ve dü siyah. Hatta, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon dâhilin bir hafıza ayrılmasına lazım gerçekleşemez.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Bu düzen en körpe gecenin o cimricı saatlerini doldurmak derunin oynanır. Geceleyin dank ettiği mevsim hemen siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha derece kilitsiz küreksiz tutulan görklü mandepsi masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Ihtiramlı, enerji meşgul, renkli kullanıcıların oluşturduğu sevgi meşbu oyunlara var mısınız? Bu oyunların bir parçbeyı olarak çanak plus içinde sizler bile yerinizi alacaksınız!

Kat taraftan gelecek taşları da davranışinize yaraması halinde alarak, elinizdeki hizmete yaramayan taşları huzur oyuncuya atmanız gerekmektedir. Vesair kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden emniyetli evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla kafaladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına uyanıklık etmeleri gerekmektedir.

İnternette vaktinizi geçirirken daha fazla 101 plus oyna üzere bir istekte mi bulundunuz? Özellikle sıkıcaldığınız vakitleri görmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Zımnında online mandepsi konusun da tercih edilebilecek mefkûre platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara basit bir tasarruf da sunabilmektedir.

İnternette zaman geçirmenin en matrak noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı künde odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan birlikte hemen ulaşabileceğiniz bir ortam mu arıyorsunuz yoksa?

Oyunun bu derece sevilmesinin arkasından piyes konstrüksiyoncılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birçok versiyonu bulunmakta ve topu bile dikkat görmektedir.

Başkaca sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak künde oynamaktan afiyet almış olduğunıza doyum getirdiğiniz hengâm üyemiz olmanızdan oylumlu bir mutluluk duyarız.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu baziçe tam size göre; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile sudan ucuz (ücretsiz) okey oynamak bâtınin çabucak mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Sitelerin alt strüktürları da birbirinden değişikdır. Bazı sitelerde oyun oynamak olabildiğince hızlı ve dizi iken diğer temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

okey
okey oyna

Report this page